Bringaváros 7.1 siker

A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézményből több mint 110 diák vett részt a Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata által szervezett Bringaváros 7.1 rendezvényen, így nagy fölénnyel nyerte el Nyíregyháza Legaktívabb iskolája címet. Póka Imre testnevelő tanár szorgos szervezőmunkájának eredményeként a diákok lelkesen vállalták a megmérettetést. Az iskola részéről Gyula Szabolcs tagintézmény-vezető vehette át a serleget és az 50.000 Ft-os ajándékutalványt, melyet dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza alpolgármestere adott át, aki szintén a kertvárosi csapat táborát erősítette.
„Köszönjük a kiváló programot és a lehetőséget Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának, Dr. Kovács Ferenc Polgármester Úrnak és Dr. Ulrich Attila Alpolgármester Úrnak. ” – juttatta el szerkesztőségünkhöz üzenetét az intézmény mény nyiregyhaza.hu