HEFOP 3.1.3./B

HEFOP 3.1.3./B „Változtattunk, s kincset kaptunk”

Elnyert összeg 9.500.000 Ft, melyet tankönyvek, tanulói laptopok (46 db) vásárlására fordítunk.

HEFOP 3.1.3 „Változtassunk, hogy változhassunk”

HEFOP 3.1.3 Felkészítés a kompetencia alapú oktatásra „Változtassunk, hogy változhassunk”Az elnyert összeg: 17.999.917 Ft.

Belső képzés

HEFOP 3.1.3 „Változtassunk, hogy változhassunk” projekt során megtörtént az első belső képzés. A képzés tartotta Horváthné Reményi Lívia 1. osztály szövegértés-szövegalkotás kompetencia területén.

A képzésre 2006. november 09-én került sor iskolánk könyvtárában. Pedagógusaink közül 13-an vettek részt az érdekes előadáson és bemutató órán

Változtassunk, hogy változhassunk!

Nyíregyházán elsők között a Kertvárosi Általános Iskolában a III. évezred technikai eszközeinek felhasználásával új tanítási-tanulási módszer kerül bevezetésre. A projekt az Európai Unió és a Magyar Állam hozzájárulásával a Humánerőforrás Operatív Program keretében 18 millió forint támogatása biztosítja nyolc pedagógus felkészítését és a multimédiás eszközök megvásárlását (interaktív tábla, projektor, multimédiás számítógép, laptop). A programban résztvevő gyermekek a tárgyi tudás mellett olyan kompetenciákra tesznek szert, amelyek használható tudást adnak a mindennapi életben. Ennek szellemében kezdte meg a tantestület a 2006/2007. tanévet egy egésznapos változásmenedzselés tréninggel.