Sakk és úszás siker!

Ömer Megyei Sakk Diákolimpia 4. helyezett lett. Hősiesen harcolva, fél ponttal lemaradva az országos döntőről. A Kertvárosi Általános Iskola sakkozói is szépen szerepeltek a hétvégén. Csapatban 5. helyen végeztek a Diákolimpia Megyei versenyén pénteken. Egyéniben ma , Asztalos Julianna 1. Celikbilek Ömer 4. Kőrösi Ákos 10. Celikbilekl Izmael 12. helyen végzett a Megyei Döntőn. Örömmel tölt el minket az úszók sikere is, hiszen Bákány Marci és László is sok-sok éremmel tértek haza Mátészalkáról az utánpótlás Úszó megyei versenyről! Képek

2022. február 19- én az 1.c osztályos egyik büszkesége Asztalos Julianna a II. Gens Una Sumus Tehetségkutató Gyermek- és Ifjúsági Sakkversenyen a legjobb lány sakkozó kategóriát nyerte el. Gratulálunk Lia, büszkék vagyunk rád!

Szerző: Péter Zoltán Krisztián