Menő Menza, megnyitó

Szeretettel láttuk vendégül a Menő menza projekt megnyitóján Diákjainkat, Szüleiket,

Dr. Vinnai Győző országgyűlési képviselőt, Dr. Ulrich Attila alpolgármestert, Illés Zoltán intézményvezető urat, a tagintézményeink vezetőit, a „Kertvárosi Gyermekekért” Alapítvány kuratóriumi tagjait. Mindenkit, aki jelenlétével megtisztelte rendezvényünket.

A megnyitón Morauszkiné Éles Edit projektmenedzser tartott általános tájékoztatót a projektről.

Horváthné Reményi Lívia arról beszélt, hogyan valósítjuk meg a Menő menza programot Kertvárosi Iskolában:

A gyönyörű 21. századi tankonyhánk a mai napon átadásra is került, elkezdtük a tankertet, 4 rozsdamentes ivókút is elhelyezésre kerül az iskolánkban. IKT eszközökkel is gazdagodtunk.

Ezt követően a dietetikus látott el bennünket információkkal a programban való szerepükről, majd Jenei Tamás séf mesélt az iskolai menza és a gasztronómia kapcsolatáról.

Álló fogadással zárult a tartalmas rendezvény. Diákjainkat újabb gyümölcscsomaggal vendégeltük meg. Képek.