Lomb Botond

Győztünk!! 👏😊🥇

Köszönjük a szavazatokat és a szakmai zsűri értékelését! Több, mint 950 lájk!

Örömmel tudatom Veletek, hogy megszületett a „Gondolkodj virágosan!” virágágyás-tervező és -kivitelező pályázat végeredménye! 🌳

🌞 A szakmai zsűri döntése, valamint a Közönségszavazás eredménye alapján az összesített végeredmény:

ISKOLÁK

🥇 1. hely: Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye (16 pont)

2. hely: Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szőlőskert Angol Kéttannyelvű Tagintézménye (13 pont)

3. hely: Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola (8 pont)

4. hely: Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézménye (5 pont)

ÓVODÁK

🥇 Megosztott 1. hely: Tündérkert Keleti Óvoda Margaréta Tagintézménye (17 pont) és Tündérkert Keleti Óvoda Székhelyintézmény (17 pont)

2. hely: Gyermekek Háza Déli Óvoda Virág utcai Tagintézménye (14 pont)

3. hely: Tündérkert Keleti Óvoda Orgonasíp Tagintézménye (12 pont)

4. hely: Gyermekek Háza Déli Óvoda (6 pont)

5. hely: Tündérkert Keleti Óvoda Kikelet Tagintézménye (3 pont)

🐅 Az 1. helyen végzett csapatok (egy iskolai és két óvodai csapat) Európa egyik legnagyobb állatállománnyal rendelkező állatparkjába, a 🐘SóstóZOO-ba nyertek látogatási lehetőséget.

🏆 Az ünnepélyes díjátadásra 2021. június 10-én 10 órától kerül sor a Tündérkert Keleti Óvoda Margaréta Tagintézményében (4400 Nyíregyháza, Fazekas János tér 14.).

👏 Gratulálok a nyerteseknek, és minden Kedves Pályázónak köszönöm a részvételt!