Ismét remekelt a Kertvárosi Iskola

Ismét remekelt a Kertvárosi Iskola! 🇬🇧🇬🇧

Nagyon vártuk már a Móra Napok keretében megrendezett Angol Nyelvi Akadályversenyt, mivel tavaly vidám élményekkel gazdagodtunk és reméltük, hogy idén is sikerül megnyerni a versenyt! Összeszokott csapatunk nagy lelkesedéssel oldotta meg a szórakozással kapcsolatos érdekes és izgalmas feladatokat. Nem indultunk egyenlő esélyekkel, mivel a résztvevő 14 csapatból a két tanítási nyelvű iskolák diákjai előnyben voltak, így egy hajszállal lecsúsztunk a dobogóról és a IV. helyen végeztünk. Viszont a hagyományos általános iskolák mezőnyében II. helyezést értünk el!

Köszönjük szépen Ildikó néninek a felkészítést! Ismét egy hangulatos délutánt tölthettünk el együtt! Kár, hogy Nekünk ez volt az utolsó! Ezúton kíván lelkes csapatunk, Pózmán Panna, Kovács Olivér és Tóth Rajmund szép eredményeket jövőre is: Hajrá Kertváros!

Vélemény, hozzászólás?