Fordított nap a Kertvárosi Iskolában

A mai napon újra felidéztük a régi hagyományokat és feje tetejére állítottuk a tanítási szokásokat.

A tavaszi szünet előtt minden osztály megválasztotta vezetőjét és szaktanárait erre a napra, valamint szavazhattak az iskola diák-igazgatójára. Rendkívül szoros küzdelem eredményeképpen hirdethettük ki a két győztest, Deák Bence és Szász Dóra tanulóinkat, mint igazgatót és igazgatóhelyettest.

Sok színes program tette élménydússá ezt a napot. A tanórák közötti szünetekben vidám zenéket játszottunk le a diákok kérésére, a frissen megválasztott igazgatók apró ajándékokkal és cukorkákkal kedveskedtek a gyerekeknek. Természetesen a mozgás sem maradhatott ki a programokból. Amíg a fiúk között zajlott a futballmeccs, addig a lányoknak zenés gimnasztikára volt lehetőségük Szász Dórinak köszönhetően. Mindezek után robotika-bemutatót tartott a diákigazgatónk, melyet ki is próbálhattak az érdeklődők.

Minden „diák-szaktanárnak, osztályfőnöknek és különösen a 2 igazgatónak” hálásan köszönjük a munkáját, Gyula Szabolcs tagintézmény-vezetőnknek pedig a lehetőséget, hogy megvalósíthattuk ezt a programot. Reméljük, ezzel hagyományt teremtünk az iskola életében.

Pár képpel prezentáljuk a mai nap eseményeit. 😊

Képek Video