Gyermeknap a Kertvárosi Iskolában

Gyermeknap a Kertvárosi Iskolában ⚽️🥅🤾‍♂️🤾🚴‍♂️

Az 1-2 évfolyamosok egy szuper,7 állomásból álló feladatsort teljesítettek: legyőzték a sárkányt, átkeltek a mocsáron, játszottak a játszótéren, kreatívkodtak a filagóriában, telerajzolták az aszfaltot, kvízt fejtettek meg az interaktív táblán. Fagyizás zárta a nagyszerű gyermeknapi programot.

A 3-4. évfolyam a KRESZ-PÁLYÁS játszótéren töltött el egy kellemes délelőttöt, ahol: roller verseny, számháború, sorversenyek, foci, szabad játékos foglalkozás keretében jó hangulatban, hamar eltelt az idő.

Minden felsős tanuló türelmetlenül várta a gyermeknapot. Titok övezte a program egy részét, egy puzzle kép kirakása azonban felfedte a titkot: a BUBORÉKFOCI. Nagy élményt jelentett a gyerekeknek ez a nem mindennapi játék. Röplabda (tanár-diák), roller verseny színesítette a napot, és természetesen egy finom fagyi járt minden kertvárosi diáknak.

Köszönet a szervezőknek, a tantestületnek, a DSE anyagi segítségének! Képek

Ez óriási! Felsőseink kapták a gyereknapi meglepit! Kovid kompatibilis ajándék a DSE-től! video