„Kertvárosi Gyermekekért” AlapítványAdószám: 18792928-1-15

Az alapítvány célja: A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye támogatása az alábbiak szerint:

1. Minden tanévben valamilyen területen kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanuló jutalmazása. Maximum 5 fő 1.000 Ft-tól 5.000 Ft-ig terjedő összegben.
  2. Minden tanévben a kimagaslóan jó oktató-nevelő munkát végző, a gyermek- és ifjúságvédelmi tevékenységben részt vett kiemelkedő teljesítményt nyújtó, valamint a veszélyeztetett gyermekek neveléséért és gondozásáért tevékenykedő pedagógus elismerése.
  3. Egészséges életmód, sport és táborozás költségeinek támogatása. Olyan tanulócsoportok támogatása, akik kiemelkedő teljesítményeik útján kiérdemlik.
  4. A nevelő és oktató munkát segítő kis- és nagymértékű szakmai eszközök vásárlása.